plyty indukcyjne naprawaNaprawa płyt indukcyjnych w Swarzędzu to jedna z wielu usług które świadczymy na tym terenie. Jezeli jesteś na etapie poszukiwania fachowca od naprawy płyty indukcyjnej, ceramicznej lub gazowej to dobrze trafiłeś. Sewisujemy płyt od ponad kilkunastu lat, zajmujemy się urządzeniami większości producentów dostępnych na rynku polskim. Nasze usługi wykonujemy sumiennie, fachowo przy jednoczesny zachowaniu rozsądnych i przystępnych cen. Dokonując napraw używamy oryginalnych części lub wysokiej jakości zamienników. Dysponujemy dostępem do części większości urządzeń występujących na rynku polskim. Zadzwoń i zamów usługę a przekonasz się że naprawa jest bardziej opłacalna od zakupu nowego urządzenia. Zapraszamy

Naprawiamy płyty indukcyjne następujących marek:

Amica, AEG, Electrolux, Smeg, Ardo, Bauknecht, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Ariston, Haier, Hotpoint, Hoover, Indesit, Ignis, LG, Miele, Mastercook, Baukneht, Privileg, Polar, Panasonic, Samsung, Siemens, Thomas, Whirlpool, Zanussi. 

Zalety naszych usług

  • Konkurencyjne ceny
  • Szybki czas reakcji
  • Naprawa kuchenki u klienta
  • Oryginalne części
  • Dojazd do klienta i naprawa na miejscu

Zadzwoń i umów się z fachowcem bezposredni kontakt tel. 61 86 20 164

Naprawa płyt indukcyjnych Swarzędzrzetelny fachowiec infolocal
Serwis AGD Swarzędz

czynne od 8 do 17 tej.

Nasz rejon działania to :

Swarzędz, Kobylnica, Gruszczyn, Katarzynki, Janikowo, Wierzenica, Wierzonki, Gortatowo, Łowęcin, Paczkowo, Puszczykowo-Zaborze, Sarbinowo, Uzarzewo, Karłowice, Dębogóra, Bogucin.

Zgłaszając awarię płyty indukcyjnej, ceramicznej lub gazowej należy nam podać:

  • Nazwę producenta i model płyty najlepiej nr. serwisowy z etykiety.
  • Szczegółowy opis uszkodzenia płyty, ułatwi to wstępne określenie kosztów naprawy i zakupu części.
  • Określić czas od jakiego urządzenie zaczęło się psuć.

Podaj nam jak największą ilość danych a ułatwi to nam precyzyjniejsze określenie kosztów naprawy

Kilka zasad dotyczących użytkowania płyt grzejnych:

  • Płytę nalezy utrzymywać w czystości z pewnością wydłuży to jej żywotność i spowoduje że będzie działać z maksymalną mocą. Użytkownicy płyt gazowych powinni zwrócić uwagę na to by odcinać doływ gazu, jak wyjeżdają z domu na dłuższy czas, głównie  ze względów bezpieczeństwa.