Naprawa lodówek Swarzędz

lodowki chlodziarki naprawaNaprawą lodówek w Swarzędzu i gminie Swarzędz zajmujemy się od ponad 30 lat. Naprawiamy uszkodzenia mechaniczne i elektryczne oraz elektroniczne w większości modelów lodówek dostępnych na polskim rynku. Naprawy wykonujemy używając markowych części zamiennych w większości oryginałów. Do dyzpozycji naszych klientów mamy części do lodówek-chłodziarek producentów polskich i zagranicznych. Nasze długoletnie doświadczenie w branż gwarantuje Państwu że, naprawa zostanie wykonana fachowo, rzetelnie i terminowo a przy ty w konkurencyjnej cenie. Nie jest prawdą że, naprawy są nieopłacalne bo w większości przypadków cena usługi jest kilka nawet kilkanaście razy mniejsza od kosztu zakupu nowego sprzętu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług a przekonasz się że wiemy co mówimy i robimy.

 

Naprawiamy lodówki następujących marek:

Amica, AEG, Electrolux, Smeg, Ardo, Bauknecht, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Ariston, Haier, Hotpoint, Hoover, Indesit, Ignis, LG, Miele, Mastercook, Baukneht, Privileg, Polar, Panasonic, Samsung, Siemens, Thomas, Whirlpool, Zanussi. 

Dlaczego my?

  • Konkurencyjne ceny
  • Szybki czas reakcji
  • Naprawa lodówki u klienta
  • Oryginalne części
  • Dojazd do klienta i naprawa na miejscu

Zadzwoń i umów się bezposredni kontakt tel. 61 86 20 164

Naprawa lodówek Swarzędzrzetelny fachowiec infolocal
Serwis AGD Swarzędz

czynne od 8 do 17 tej.

Nasz rejon działania to :

Swarzędz, Kobylnica, Gruszczyn, Katarzynki, Janikowo, Wierzenica, Wierzonki, Gortatowo, Łowęcin, Paczkowo, Puszczykowo-Zaborze, Sarbinowo, Uzarzewo, Karłowice, Dębogóra, Bogucin.

Kategoria: