Naprawa pralek Ząbki

 Naprawą pralek na terenie miejscowości Ząbki zajmujemy się od wielu lat. Swoim klientom mamy do zaoferowania wiele usług związanych z serwisem i naprawą pralek, większości marek dostępnych na rynku polskim. W zakres naszych usług wchodzi usuwanie usterek elektronicznych i elektryczna ale również mechanicznych. Mamy długoletnie doświadczenie bo ponad 30 letnie, a to przekłada się na szybkie, terminowe i fachowe wykonanie usługi przy tym w atrakcyjnej cenie. Dojazd na terenie Ząbek jest gratis. Wszystkie swoje usługi wykonujemy u klienta na miejscu w domu lub firmie. Dokonując napraw używamy markowych części zamiennych najczęściej oryginałów. Dysponujemy częściami do większości pralek występujących na rynku. Wśród użytkowników krąży opinia że, naprawy są nieopłacalne ale naszym zdaniem jest to nieprawda bo większość napraw zamyka się w sumie od 120 zł do 260 zł a to nie jest cena nowego urządzenia. Zpraszamy do skorzystania z naszych usług osoby prywatne, firmy i instytucje.

Naprawiamy pralki następujących marek:

Amica, AEG, Electrolux, Smeg, Ardo, Bauknecht, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Ariston, Haier, Hotpoint, Hoover, Indesit, Ignis,
LG, Miele, Mastercook, Baukneht, Privileg, Polar, Panasonic, Samsung, Siemens, Thomas, Whirlpool, Zanussi
*** Tłustym drukiem wyróżnione są firmy dla których prowadzimy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy sprzętu oraz jesteśmy ich autoryzowanym serwisem.

Zalety usług

  • Konkurencyjne ceny
  • Krótki czas realizacji
  • Naprawa pralki u klienta
  • Oryginalne częśc, lub markowe zamienniki
  • Wysoka jakość usług
  • Dojazd do klienta gratis

Zadzwoń i umów się bezposredni kontakt tel. 22 886 56 05

Naprawa pralek Ząbkirzetelny fachowiec infolocalrzetelna firma
Serwis AGD
Ząbki
Mamy czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9 - 17

Nasz rejon działania to Ząbki i okolice

Kategoria: