Naprawa pralek Piaseczno

Naprawa pralek na terenie Piaseczna i okolic to jedna z wielu usług jakie mamy do zaoferowania swoim potęcjalnym klientom. Polecamy swoje uługi polegające na serwisowaniu i naprawie pralek polskich i zagranicnych. Nasze usługi wykonujemy w zakresie usuwania wad elektrycznych, elektronicznych oraz mechanicznych. Naprawą pralek zajmujemy sie od ponad 30 lat, a to przekłada się na to że, nasze naprawy wykonywane są szybko, fachowo i rzetelnie a przy tym w atrakcyjnych cenach. Dojeżdżamy do klienta gratis i wszystkie naprawy przeprowadzamy na miejscu. Dokonując czynności naprawczych używamy wysokiej jakości części zamiennych zazwyczaj oryginalnych. Dysponujemy częściami do większości pralek występujących na polski rynku. Wbrew pozorom naprawy są opłacalne, bo zazwyczaj kosztują od 120 do 260 zł, a nowa pralka jest o wiele droższa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usługowej.

Naprawiamy pralki następujących marek:

Amica, AEG, Electrolux, Smeg, Ardo, Bauknecht, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Ariston, Haier, Hotpoint, Hoover, Indesit, Ignis,
LG, Miele, Mastercook, Baukneht, Privileg, Polar, Panasonic, Samsung, Siemens, Thomas, Whirlpool, Zanussi
*** Tłustym drukiem wyróżnione są firmy dla których prowadzimy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy sprzętu oraz jesteśmy ich autoryzowanym serwisem.

Zalety usług

  • Konkurencyjne ceny
  • Krótki czas realizacji zleceń
  • Realizacja zlecenia u klienta
  • Oryginalne częśc, lub markowe zamienniki
  • Wysoka jakość usług
  • Doświadczony fachowiec
  • Dojazd do klienta gratis

Zadzwoń i umów się bezposredni kontakt tel. 22 886 56 05

Naprawa pralek w Piasecznierzetelny fachowiec infolocalrzetelna firma
Serwis AGD
Piaseczno
Czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9 - 17

Nasz rejon działania to Piaseczno i okolice

Kategoria: