Naprawa pralek Zielonka

Naprawa pralek na terenie miejscowości Zielonka to jedna z usług jakie mamy do zaoferowania mieszkańcom tej miejscowości. Polecamy szeroki zakres usług związanych z serwisem i naprawą pralek większości producentów oferujących swój sprzęt na polskim rynku. W pralkach usuwamy uszkodzenia elektryczne, elektroniczne i mechaniczne. Dokonując napraw używamy zazwyczaj oryginalnych części zamiennych lub markowych zamienników. Mamy dostęp do części zamiennych większości producentów. W branży działamy od ponad 30 lat co owocuje szybkim, fachowym i rzetelnym wykonaniem naprawy w przystępnej dla klienta cenie. Nieprawdą jest opinia że, naprawy są nie wiele tańsze od zakupu nowego sprzętu bo standardowa usługa to zazwyczaj koszt od 120 do 260 zł. Zadzwoń do nas i przekonaj się.

DOJAZD DO KLIENTA GRATIS

Naprawiamy pralki marki:

Amica, AEG, Electrolux, Smeg, Ardo, Bauknecht, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Ariston, Haier, Hotpoint, Hoover, Indesit, Ignis,
LG, Miele, Mastercook, Baukneht, Privileg, Polar, Panasonic, Samsung, Siemens, Thomas, Whirlpool, Zanussi, Zelmer. 
*** Tłustym drukiem wyróżnione są firmy dla których prowadzimy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy sprzętu oraz jesteśmy ich autoryzowanym serwisem.

Zalety usług

  • Konkurencyjne ceny
  • Szybki czas reakcji
  • Naprawa pralki u klienta
  • Oryginalne części
  • Wysoka jakość usług
  • Dojazd do klienta w Warszawie gratis

Zadzwoń i umów się tel. 22 886 56 05

Naprawa pralek Warszawa rzetelny fachowiec infolocalrzetelna firma
Serwis AGD 
Zielonka

Mamy czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9 - 17

Nasz rejon działania to Zielonka i okolice

Kategoria: