Naprawa pralek Marki

Naprawą pralek na terenie miejscowości Marki zajmujemy się od ponad dwudziestu lat. Naprawiamy pralki większości producentów oferujących swój sprzęt na rynku polskim. Usuwamy uszkodzenia elektroniczne,elektryczne i mechaniczne. Wykonując nasze usługi dokładamy wszelkich starań by zostały one wykonane rzetelnie i fachowo przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Zaletą naszych usług jest to że dojeżdzamy do klienta i nie pobieramy za to opłaty, a naprawę przeprowadzamy na miejscu w domu klienta lub firmie. Podczas naprawa używamy wyłącznie markowych części zamiennych, zazwyczaj oryginałów. Wbrew wszelkim opinią pralki opłaca się naprawiać bo zazwyczaj koszt naprawy jest kilka razy niższy od zakupu nowego sprzętu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Naprawiamy pralki marki:

Amica, AEG, Electrolux, Smeg, Ardo, Bauknecht, Bosch, Beko, Candy, Daewoo, Ariston, Haier, Hotpoint, Hoover, Indesit, Ignis,
LG, Miele, Mastercook, Baukneht, Privileg, Polar, Panasonic, Samsung, Siemens, Thomas, Whirlpool, Zanussi, Zelmer. 
*** Tłustym drukiem wyróżnione są firmy dla których prowadzimy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy sprzętu oraz jesteśmy ich autoryzowanym serwisem.

Zalety usług

  • Konkurencyjne ceny
  • Szybki czas reakcji
  • Naprawa pralki u klienta
  • Oryginalne części
  • Wysoka jakość usług
  • Dojazd do klienta Marki gratis

Zadzwoń i umów się tel. 22 886 56 05

Naprawa pralek Marki rzetelny fachowiec infolocalrzetelna firma
Serwis AGD

MARKI
Mamy czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9 - 17

Nasz rejon działania to MARKI i okoliczne miejscowości

Kategoria: